RAIZER

RAIZER FIRMY LIFTUP

Raizer to ruchomy fotel podnoszony automatycznie przy pomocy siłownika zasilanego akumulatorem. Urządzenie wspomaga podniesienie leżącej osoby do pozycji siedzącej w czasie kilku minut. Urządzenie Raizer może być obsługiwane tylko przez jednego asystenta i wymaga jedynie ograniczonego wysiłku fizycznego od operatora oprócz pomocnej dłoni.

RAIZER
RAIZER II

Raizer®

 • Ruchomy fotel podnoszony automatycznie do przenoszenia z podłogi do pozycji siedzącej lub stojącej
 • Minimalny wysiłek fizyczny dla asystenta
  Zarówno osoba podnoszona, jak i asystent mogą czuć się bezpiecznie podczas tego procesu
 • Łatwy w transporcie w 2 lekkich torbach
 • Montaż przed uruchomieniem: maksymalnie 3 minuty
 • Wygodny i bezpieczny dla osoby podnoszonej
 • Bezpieczne obciążenie robocze: 150 kg.
 • Siedzisko: szerokość 47 cm głębokość 22 cm.
 • Pojemność baterii: ok. 100 przelewów przed ładowaniem
 • Łatwy w czyszczeniu

Raizer II

 • Mobilne urządzenie  wspomagające podnoszenie leżącego człowieka
 • Wygodny i bezpieczny dla podnoszonej osoby
 • Udźwigi do 150 kg
 • Łatwy montaż w kilka minut
 • 2 identyczne oparcia i 4 identyczne nogi ułatwiają montaż
 • Brak ryzyka przeciążenia dla asystenta
 • Poszkodowany i asystent mogą czuć się bezpiecznie
 • Większa higiena: można dezynfekować
 • Wskaźnik baterii na panelu sterowania
 • Intuicyjny wskaźnik dźwięku i światła dla płynnego montażu
 • Łatwy transport w dwóch torbach
 • Alarm na panelu sterowania do kontroli serwisowej
 • Pojemność baterii: ok. 80 pełnych cykli
 • Wymiary siedziska: szer. 68,6 cm / gł .: 25,7 cm / wys.: 19 cm

Materiały do pobrania:

Pobierz ulotkę Raizer – angielski (pdf)
Pobierz ulotkę Raizer – niemiecki (pdf)
Pobierz ulotkę Raizer – francuski (pdf)
Pobierz Raizer Skrócone przewodniki, instrukcje obsługi i filmy
Pobierz Raizer Extras (pdf)

Materiały do pobrania:

Dowiedz się więcej o ulepszeniach Raizer (pdf)
Pobierz broszurę Raizer dla instytucji (pdf)
Pobierz broszurę Raizer na temat opieki domowej (pdf)
Pobierz broszurę Raizer dla użytkowników prywatnych (pdf)
Pobierz broszurę Raizer dla służb ratowniczych (pdf)
Pobierz broszurę Raizer dla szpitali (pdf)
Pobierz instrukcje użytkownika i szybki przewodnik Raizer II

KORZYŚCI ERGONOMICZNE

Raizer, najnowocześniejszy fotel do podnoszenia, jest używany przez personel w opiece domowej, a także w karetkach pogotowia ratunkowego i przez cały personel zajmujący się podnoszeniem i przemieszczaniem osób o ograniczonej sprawności ruchowej ogólnie. Pomocnik może bez pomocy poradzić sobie z Raizerem i osobą na podłodze przy minimalnym wysiłku fizycznym, dzięki czemu podnoszenie i poruszanie się nie zagraża plecom, ramionom itp.

ŁATWY W TRANSPORCIE

Raizer należy zdemontować po użyciu, a tym samym łatwo transportować i używać w dowolnym miejscu i dowolnej sytuacji. Ta innowacyjna pomoc w podnoszeniu i przemieszczaniu pozwala asystentowi pomóc upadłemu osiadać lub stać w ciągu kilku minut (łącznie z montażem) od przybycia na miejsce.

PROSTA OBSŁUGA

Raizer jest przenoszony zdemontowany do miejsca, w którym ma być używany, i jest zasilany bateryjnie za pomocą pilota.

EKSKLUZYWNY DESIGN

Liftup współpracuje z partnerem w zakresie projektowania i innowacji podczas procesu rozwoju, aby osiągnąć wyłączną ekspresję Raizera. Wszystkie materiały są starannie dobierane z naciskiem na stabilność i trwałość, biorąc pod uwagę zarówno pomocnika, jak i osobę upadłą.

StretgtegningerStretgtegninger
StretgtegningerStretgtegninger
StretgtegningerStretgtegninger
StretgtegningerStretgtegninger

NOWE ZALETY ERGONOMICZNE

Raizer II można łatwo zmontować pod upadłym człowiekiem, a proces podnoszenia rozpoczyna się szybko po naciśnięciu przycisku na pilocie lub panelu sterowania z boku siedzenia. Oznacza to, że asystent nie musi wykonywać podnośnika i nie jest narażony na obciążenie pleców lub ramion, tak jak w przypadku innych urządzeń. Pomocnik może bez dalszej pomocy poradzić sobie z Raizer II i pomóc upadłemu.

Raizer II może być stosowany w opiece domowej, w instytucjach, w służbach ratowniczych i innych usługach wymagających pomocy w podnoszeniu i przenoszenia osób o ograniczonej sprawności ruchowej.

WYGODNY PODNOŚNIK

Wszystkie materiały zostały starannie dobrane ze szczególnym uwzględnieniem stabilności i trwałości, biorąc pod uwagę zarówno pomocnika, jak i osobę upadłą.

Raizer II jest wyposażony w pasy bezpieczeństwa, które należy przymocować do obu oparć, aby upewnić się, że upadły czuje się bezpiecznie i wygodnie podczas podnoszenia. Możliwe jest przymocowanie dodatkowych pasów bezpieczeństwa do oparć Raizer II. W ten sposób tułów osoby upadłej można zabezpieczyć w kilku pozycjach dla większego komfortu.

EKSKLUZYWNY I ŁATWY W EKSPLOATACJI PRODUKT

Raizer II oferuje ekskluzywną i przyjazną dla użytkownika konstrukcję z intuicyjnymi wskaźnikami dźwiękowymi i świetlnymi, ułatwiającymi szybki montaż Raizer II w dowolnym miejscu. Dwa oparcia są identyczne, a cztery identyczne nogi można szybko dopasować w dowolnej kolejności, dzięki czemu Raizer II można szybko i łatwo zmontować pod upadłym człowiekiem.

Wszystkie powierzchnie Raizer II zostały opracowane w taki sposób, aby były łatwe do czyszczenia pod względem wyboru materiałów i struktury powierzchni, a powierzchnie Raizer II można również zdezynfekować.

ROZWIĄZANIE MOBILNE

Fotel do podnoszenia jest zasilany bateryjnie i dlatego nie może być podłączony do gniazdka elektrycznego. Raizer II można łatwo obsługiwać za pomocą pilota, który jest trzymany z boku siedzenia, gdy nie jest używany. Raizer II wyśle ​​ostrzeżenie, jeśli pilot nie zostanie zwrócony na swoje miejsce po użyciu.

ŁATWY W TRANSPORCIE

Po rozmontowaniu Raizer II jest przenoszony w dwóch torbach do miejsca; oparcia i nogi są przenoszone w torbie z ergonomicznymi paskami do noszenia na ręce lub plecach (długi pasek na ramiona lub dwa paski jako plecak). Agregat silnikowy / siedzenie są przenoszone osobno w pokrowcu ochronnym z miękkim uchwytem, ​​ergonomicznie zaprojektowanym, aby zapewnić, że będzie przenoszony blisko ciała. Alternatywnie Raizer II może być transportowany na wózku (wyposażenie opcjonalne), w którym obie torby mogą być umieszczone obok siebie. Raizer II jest demontowany po użyciu i dlatego jest łatwy do transportu i użytkowania w dowolnym miejscu i dowolnej sytuacji. Oferujemy nawet zestaw wsporników rowerowych (wyposażenie opcjonalne) do montażu wózka za rowerem.

DOMY OPIEKI I SZPITALE
DO UŻYTKU PUBLICZNEGO