Liftup Schody Treningowe

LIFT UP - Schody Treningowe

StairTrainer to pomoc rehabilitacyjna i szkoleniowa. Jeśli doznałeś kontuzji, ważne jest, aby szybko rozpocząć rehabilitację, aby dać sobie jak największą szansę na odzyskanie jak największej ilości wcześniejszej mobilności i sprawności. StairTrainer to mobilne, w pełni regulowane schody, które służą do wspierania pacjentów w rehabilitacji, gdy ponownie uczą się korzystać ze schodów.

Posiada w pełni regulowane poręcze i wysokość schodów, dzięki czemu jest odpowiedni dla dzieci i pacjentów o różnych potrzebach terapeutycznych. Ta elastyczność sprawia, że ​​idealnie nadaje się do pomocy pacjentom w odzyskaniu pewności podczas wchodzenia po schodach, ponieważ rehabilitację można rozpocząć na niskich schodach, a wysokość stopniowo wzrasta wraz z powrotem pacjenta.

StairTrainer z Liftup jest szeroko stosowane przez fizjoterapeutów w klinikach rehabilitacyjnych na całym świecie, coś, co jesteśmy bardzo dumni. Fizjoterapeuci chwalą wysoką skuteczność leczenia, standardy bezpieczeństwa oraz łatwość użycia i relokacji. Kilka innych pomocy rehabilitacyjnych korzystają z tego poziomu i jakości leczenia wskaźnik sukcesu. Możesz dowiedzieć się więcej o StairTrainer i innych produktach tutaj i kupić bezpośrednio w Liftup.

Skorzystaj z szybkiej i bezpiecznej rehabilitacji dzięki StairTrainer

Rehabilitacja powinna rozpocząć się tak szybko, jak to możliwe, aby zmaksymalizować szanse na pełne wyleczenie po chorobie lub wypadku. Uważamy, że nasz StairTrainer jest jedną z najlepszych dostępnych pomocy rehabilitacyjnych i jest szeroko stosowany do rehabilitacji i bieżącej fizjoterapii dla dorosłych i dzieci.

Wysokość schodów na StairTrainer można regulować w zakresie od 2,5 cm do 19 cm, co pomaga pacjentom na wszystkich etapach rehabilitacji odzyskać i poprawić ich zdolność i pewność korzystania ze schodów. Konstrukcja StairTrainer zawiera funkcje bezpieczeństwa, takie jak poręcz dookoła i przycisk kontaktu awaryjnego. Dzięki temu korzystanie z niego zarówno przez pacjenta, jak i fizjoterapeutę jest bezpieczniejsze.

StairTrainer jest wyposażony w cyfrowy wyświetlacz i kółka do transportu

StairTrainer posiada wyświetlacz pokazujący aktualne ustawienie wysokości stopnia. Zapewnia to dodatkową motywację pacjentowi do kontynuowania rehabilitacji, ponieważ może on monitorować postępy wraz ze wzrostem wysokości schodów. Koła zapewniają dodatkową elastyczność StairTrainer, umożliwiając łatwe przeniesienie go tam, gdzie jest to potrzebne. Ze względu na swoją kompaktową konstrukcję StairTrainer mieści się w drzwiach o szerokości 90 cm.