O NAS

REHA PARK

Nasza Wizja

Grupa Medical Park to przede wszystkim zespół stworzony i zarządzany przez założyciela spółki, posiadającego ponad dwudziestoletnie doświadczenie biznesowe na polskim i skandynawskim rynku medycznym i opieki zdrowotnej. Doświadczenie, kompetencje, znajomość branży i zaangażowanie zespołu decydują o rozwoju i sukcesie firmy.

Nasza Misja

Prowadzimy działania monitorujące polski rynek medyczny i sektor opieki zdrowotnej. Przeprowadzamy analizę potrzeb i wielkości popytu rynku w zakresie rodzajów i jakości produktów oraz usług. Tworzymy plany organizacyjne i budujemy strategie marketingowe. Rekrutujemy i organizujemy zespoły projektowe. Tworzymy organizacje dystrybucji i sprzedaży.

PARTNERSKIE RELACJE HANDLOWE

Medical Park Sp. z o.o. preferuje budowę długotrwałych partnerskich relacji handlowych w zakresie wdrażania, marketingu i dystrybucji aparatury  i wyspecjalizowanych urządzeń i produktów medycznych na ternie Polski oraz w krajach środkowej i wschodniej Europy. Dysponujemy organizacją zrzeszającą partnerów reprezentujących sektor prawny, finansowy, handlowy i medyczny.

INNOWACYJNE DZIAŁANIA

Podejmujemy niestandardowe  a wręcz  innowacyjne działania w zakresie marketingu i dystrybucji oferowanych produktów na polskim rynku. Tworzymy dedykowane zespoły handlowe dla ofert handlowych poszczególnych Producentów z którymi współpracujemy.

BIURO OBSŁUGI KLIENTA

Szczegółowe informacje w zakresie oferty MEDICAL PARK ...

OBSŁUGA PRAWNA

Profesjonalna obsługa prawna w zakresie realizowanych projektów.

OBSŁUGA FINANSOWA

Analizy i dobór odpowiedniego modelu finansowania...

ORGANIZACJA SPRZEDAŻY

Zespół konsultantów handlowych pracuje na terenie Polski...

E-COMMERCE

Wielobranżowa platforma internetowa E-Commerce....

SERWIS TECHNICZNY

Posiadamy własny, kompetentny serwis techniczny...